6409 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 4 juli 2022 -
5074 Färglitografier
Såld: 150 kr
Såldes den 14 september 2015 -
2046 Färglitografier
Såld: 250 kr
Såldes den 24 februari 2014
5641 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2013 -
4117 Färglitografier
2 st. Bengt Nordenborg, numrerade, 60x47
Såld: 250 kr
Såldes den 3 september 2007 -
7267 Färglitografier
2 st, Bengt Nordenborg, Komposition med kvinnor
Såld: 350 kr
Såldes den 28 april 2003